Teklif Formu

Teklif istenen hizmet başlıklarını seçtikten sonra aşağıdaki formu detaylı şekilde doldurup talebinizi iletebilirsiniz.

  Hizmet Başlıkları*

  | 01

  Ad, Soyad*

  Firma adı*

  E-posta*

  Telefon*

  | 02

  Çözüm beklenen konu, amaçlanan ne?*

  Ulaşmak istenilen hedefler neler?*

  İlişkili hedef kitle kim?*

  İletişimin hangi kanallarda yapılması planlanıyor?*

  Dikkat edilmesi gerekenler neler?

  Konuyla ilgili web sitesi, sosyal medya vb. diğer bağlantı adresleri

  | 03

  Zamanlama*

  Bütçe*

  Ek bilgiler

  Ek dosya (max 10mb):

  **Teklif taleplerine geri dönüş süresi 5-10 iş günü arasında değişmektedir.

  Kullanım Koşulları

  KULLANIM KOŞULLARI


  Devam eden teknik yenilikler ve ilgili yasal çerçevenin değişiklikleri nedeniyle aşağıdaki Kullanım Koşulları’na zaman zaman tarafımızdan değişiklik ve/veya düzeltmelerin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, bu web sitesine, her ziyaret öncesinde bu Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmenizi ve hesaptaki değişiklik ve/veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

  Giriş

  Bu web sitesi Elmalma Marka İletişim Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulmaktadır. Bu web sitesindeki Elmalma Marka İletişim Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle “Elmalma” olarak anılacaktır) hakkında ve üçüncü kişilerle ilgili bilgiler dikkat ve özenle bir araya getirilmiştir. Ancak, bu bilgilerin tam ve doğru olduğunu garanti edememekteyiz. Bu web sitesinin içeriğinde oluşabilecek hatalar dolayısıyla Elmalma yükümlülük üstlenmemektedir.

  Bu web sitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları’nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.

  Web Sitesinin Kullanımına Ait Genel Kullanım Koşulları

  1. Web Sitesinin Kullanılması

  Web sitesinin herhangi bir bölümüne robot veya örümcek gibi otomatik bir mekanizma veya proses kullanarak erişmeniz ya da onu kopyalamanız ve izlemeniz yasaktır. Web sitesinin ve/veya sizi bu siteye yönlendiren uygulamanın herhangi bir bölümüne bilgisayar korsanlığı veya benzeri başka yol ve araçlarla yetkisiz erişmeye teşebbüs dahi etmemelisiniz. Web sitesini yasadışı amaç veya amaçlarla kullanmanız da yasaktır.

  2. Telif Hakkı Kanunu

  Sitemizin sayfaları(içerik,düzenlemesi) telif hakları ile korunmaktadır. Özellikle, diğer yayın organlarında herhangi bir kopyalama, adaptasyon, çeviri, arşivleme ve işleme elektronik olarak saklama ve işleme dahil olmak üzere telif haklarının korunması kapsamındadır. Tümünün veya bir kısmının işletilmesi öncelikle Elmalma’nın öncelikle yazılı rızasının alınmasını gerektirir. Bilgi veya verilerin ve özellikle metinlerin veya bir kısmının veya fotoğraf, tasarım ve dizayn materyallerinin (Basın bülteni fotoğrafları hariç) kullanımı veya herhangi bir şekilde istismarı ya da yaygınlaştırılması durumları öncelikle Elmalma’nın yazılı rızasının alınmasını gerektirir. Telif ve kopyalama hakları Elmalma’ya aittir.

  3. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu

  Şirketimizin başta sitede yer alan iletişim formu olmak üzere, şirket yetkilileri ve çalışanlarına mail yolu ile gönderilen hikaye, tretman, senaryo gibi Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (“FSEK”) bakımından eser olarak kabul edilen ve hak doğuran hiçbir çalışmaya ilişkin talebi bulunmamaktadır. Bu şekilde gönderilen çalışmalar şirketimiz tarafından hiçbir şekilde kabul edilmemekte ve değerlendirilmemektedir. Bununla birlikte işbu uyarımıza rağmen ilgili adreslere ve faks numaralarına gönderilen bu eserlerin içeriği ile ilgili bu kişilerin FSEK’ten doğan her türlü dava, talep ve şikayet haklarından peşinen feragat ettikleri kabul edilecektir.

  4. Markalar

  Bu sayfalarda bulacağınız Elmalma logosu ve Elmalma’ya ait tüm alt marka isimleri ve/veya hizmet sunumları Elmalma’ya bağlı şirketleri, bağlı ortakları veya lisansör markaları ile tescillidir. Bu markaların yetkisiz biçimde kullanımı veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.

  5. Kişisel Bilgilerin Toplanması, Kullanımı ve İşlenmesi

  Belirli bir kişiye ait kullanılacak ve işlenecek bilgiler, yalnızca bu kişinin kendi istemiyle veri girmesi ya da bu hususta açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Veri girilmesi veya bu hususta açıkça muvafakat verilmesi, kişinin aşağıda belirtilen şartlar ile mutabık olduğunun göstergesidir.

  Sitemizi ziyaret ettiğinizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu verilerin arasında Internet servis sağlayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren websitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri bulunmaktadır. Duruma bağlı olarak bu tür veriler, site ziyaretçisi hakkında bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlar. Ancak hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir. Elmalma´nın bu verileri dışarıdan bir hizmet sağlayıcısına yönlendirmesi durumunda, verilerin, veri güvenliğine ilişkin mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde aktarılması için gerekli teknik ve organizasyonel işlemler gerçekleştirilecektir.

  Kendi isteğinizle kişisel bilgilerinizin verilmesi halinde, Elmalma, bu bilgileri yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt eder. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır.

  İşbu Kullanım Koşulları’na ilişkin olası değişiklikler bu sayfada yayımlanacaktır. Bu çerçevede, size ait hangi bilgilerin saklandığına ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına dair güncel olarak bilgi almanıza olanak sağlanacaktır.

  6. Çocuklara Ait, Kişiye Dair Bilgiler

  Elmalma web sitesinin yetişkinler tarafından kullanılması öngörülmüş olup, Elmalma web sitesi çoçuklara yönelik değildir. Elmalma, 14 yaşından küçük çoçuklara ilişkin bilgilerle ilgilenmemektedir. Elmalma, söz konusu çoçuklara, herhangi bir kişiye ait bilgileri göndermemeleri konusunda sitede uygun bir yerde açık yönlendirmelerde bulunacaktır. Ebeveynlerin ya da yasal velinin, gözetimleri altındaki çocukların herhangi bir kişiye ilişkin bilgileri Elmalma’ya ulaştırıldığına dair şüpheleri olması halinde, eğer söz konusu bilgilerin silinmesi isteniyorsa, [email protected] adresinden derhal bizle irtibata geçmelerini rica ederiz. Böyle bir durumda, söz konusu bilgiler hiç vakit kaybetmeden silinecektir.

  7. Üçüncü Taraflara Ait Web Siteleri Hakkında Sorumluluk Almama

  a. Bu web sitesinde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri Elmalma tarafından bilinmeyen diğer web sitelerine köprüler (hyperlink) bulunmaktadır. Elmalma yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup içerikleri her ne ise bunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü taraflara ait web sitelerine olan linklerin bulundurulması yalnızca sizlere seyir kolaylığı sunmak içindir. Bağlantı yapılan sitelerdeki beyanatlar bizim tarafımızdan yapılmamıştır. Web sitemizden bağlanılan tüm üçüncü taraflara ait sayfalardaki içeriklerin hiçbiri ile açıkça bir ilgimiz yoktur. Özellikle, üçüncü taraflarca bu sayfalarda yürürlükteki kanuni hükümlerin ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

  b. Elmalma’in web sitesinden hyperlink ile bağlantı sağlanan web sitelerindeki sayfaların içeriğinden ve bu sayfalarda satılan ürünlerden ve buradan verilecek siparişlerin tesliminden tamamen bu websitelerinin sahipleri sorumludur.

  c. Elmalma web sitesinden köprü ile bağlanılan sitelerde ticari markalar kanunun, telif hakları kanunun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya şahsi hakların ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  d. İşlem ile ilgili bir emir veya resmi deklarasyon bulunması halinde kullanıcı ile ve ilgili web sitesinin sahibi veya teklif sunan taraf veya temsili kişi arasında bir sözleşme yapılır ancak hiçbir koşul altında bu Elmalma ile Kullanıcı arasında olamaz. Lütfen hyperlink ile bağlanılan web sitesindeki ilgili tedarikçinin genel iş koşullarını dikkate alınız.

  e. Bu sorumluluk Elmalma.com web sitesinde görüntülenen tüm linkler ve link ile kullanıcının yönlendirildiği hehangi bir web sitesi için geçerlidir.

  8. Yasal Uyarı

  Elmalma kendi web sitelerinin virüslerden temizlenmiş olarak tutmak konusunda ciddi çaba sarf etmektedir ancak virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini verememekteyiz. Bu nedenle döküman veya veri indirirken virüslere karşı gerekli doğru korunma önlemlerini aldığınızdan emin olmanızı öneririz (örn. Virüs tarayıcılar kullanarak)

  Elmalma’in web sitesinde sunulan hizmetlerde kusur veya hata olmayacağına dair veya kesintisiz hizmet verebileceği garantisini verememektedir.

  9. İstekleriniz ve Sorularınız

  Depolanan bilgiler, yasal veya sözleşmesel dosyalama süresi sona erdiğinde veya Elmalma’nın artık gereksinimi kalmaması halinde Elmalma tarafından silinecektir. Ancak, elbette siz istediğiniz zaman size ait bilgilerin silinmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca gelecekte, istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizin kullanım ya da işleme tabi tutulmasına dair muvakatinizi geri çekebilirsiniz. Bu tür durumlarda ya da kişisel bilgilerinize ait diğer tüm sorularınız konusunda elektronik posta yoluyla [email protected]’a danışabilirsiniz. Size ait bilgilerin saklanıp ve bu bilgilerin kullanım alanlarına ilişkin sorularınız için bizimle yine aynı yöntemle temasa geçebilirsiniz. Dileklerinize anında yanıt vermek için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

  10. Tahminler ve Niyet Bildirimleri

  Bu internet sitesinde bildiğimiz kadarı ile geleceğe yönelik beyanatlar bulunmaktadır. Ancak, Elmalma tarafından gerçekleştirilecek sonuçlar Elmalma’in kontrolü dışında gelişen makro ekonomik ve rekabet koşullarının oluşturacağı faktörlere bağlı olarak bu geleceğe yönelik beyanatlardan önemli ölçüde farklı da olabilir. Geleceğe yönelik beyanatların değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir kanuni yükümlülüğe ait haklar saklı kalmak şartıyla, Elmalma’in işbu web sitesinde yayınlanan geleceğe yönelik beyanatları devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur.

  11. Sosyal Medya Eklentilerinin Kullanımı

  Sosyal ağlar Spotify, Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter eklentileri web sayfalarımıza gömülebilir. İlgili servisler Facebook Inc. Google, Spotify ve Twitter Inc. şirketleri tarafından sağlanır.

  Çeşitli

  İş bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak hazırlanmıştır ve bu kanunlara tabidir . Uygulanabilir kanunlar çerçevesinde işbu web sitesi ile ilgili tüm ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. İşbu Kullanım Koşulları şartlarının herhangi birinin geçersizliği veya geçersiz kalması diğer şartların geçerliliğini etkilemez.

  Çerez Politikası
  Elmalma Çerezleri Nasıl Kullanılmaktadır?

  Yaptığınız tercihleri hatırlamak ve web sitesi/mobil uygulama/mobil sitesi kullanımınızı kişiselleştirmek için kullanır.

  Ayrıca Google, Inc. (“Google”) tarafından sağlanan bir web analizi hizmeti olan Google Analytics kullanmaktadır. Google Analytics, çerezleri ziyaretçilerin web sitesini/mobil uygulamayı/mobil sitesini nasıl kullandıklarını istatistiki bilgiler/raporlar ile analiz etmek amacıyla kullanır. Google Analytics kullanımı hakkında daha fazla bilgi için (reddetme seçenekleri dahil), şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://policies.google.com/privacy

  Çerez Yönetimi

  İnternet tarayıcınızın çeşidine göre aşağıdaki adımları izleyerek, çerezler hakkında bilgi edinip, izin verme veya reddetme hakkınızı kullanabilirsiniz:

  Google Chrome: Browser’ınızın “adres bölümünde” yer alan, “kilit işareti” veya “i” harfini tıklayarak, “Cookie” sekmesinden çerezlere izin verebilir veya bloke edebilirsiniz.

  İnternet Explorer: Browser’ınızın sağ üst köşesinde yer alan “Tool” veya “Araçlar” Bölümünden “Güvenlik” sekmesini tıklayın ve “izin ver” veya “izin verme” şeklinde çerez yönetimizi gerçekleştirin.

  Mozilla Firefox: Browser’ınızın sağ üst köşesinde yer alan “menüyü aç” sekmesini tıklayınız. “Seçenekler” görselini tıklayarak “Gizlilik ve Güvenlik” butonunu kullanarak çerez yönetiminizi yapınız.

  Diğer browserlar için de (opera, microsoft edge gibi), ilgili browser’ın yardım veya destek sayfalarını inceleyebilirsiniz.

  Safari: Telefonunuzun “Ayarlar” bölümünden “safari” sekmesini seçip, “Gizlilik ve Güvenlik” Bölümünden tüm çerez yönetiminizi sağlayabilirsiniz.

  Çerezler, ziyaretçilere ilişkin isim, cinsiyet veya adres gibi kişisel verileri içermezler. Çerezler konusunda daha detaylı bilgi için www.aboutcookies.org ve www.allaboutcookies.org adreslerini ziyaret edebilirisiniz.

  Kalıcı çerezleri veya oturum çerezlerini reddederseniz, web sitesini kullanmaya devam edebilirsiniz fakat web sitesinin tüm işlevlerine erişemeyebilirsiniz veya erişiminiz sınırlı olabilir.

  © 05.2018


  Referanslar


  About Us

  The brand psychologist Elmalma; is a brand communication agency that expands the boundaries of the digital world with international and local brands.

  Although apple is known as forbidden fruit, it is the knowledge that beliefs represent most.

  Elmalma integrates knowledge with creativity and integrating traditional marketing insights with innovation belief in the next generation of medias.
  A multidisciplinary team of experts in digital communication; more than 15 years of continuous, measurable, result-oriented, innovative solutions.
  What is Brand Psychologist?

   

  As an Elmalma; we listen to the brands and produce digital bodies that fit their spirits.

   

  Your brand psychologist is here… Sit back and relax.

  *"Elma" means in Turkish, Apple.

  İletişim

  İletişim Formu

   1400

   Elmalma Marka İletişim Tic. Ltd. Şti.
   Esentepe Mahallesi, Talatpaşa Caddesi, No:5 Kolektif House Levent, Şişli 34394 İstanbul, Türkiye

   Başvuru Formu

    Başvuru Türü*

    Pozisyon*

    | 01

    Ad, Soyad*

    E-posta*

    Telefon*

    Twitter profilin

    Linkedin profilin

    | 02

    Neden elmalma?*

    Şu an aklına gelen 5 kelime?*

    Sadık olduğun markalar?*

    Mutluluk nedir?*

    Neye para harcarsın?*

    Takıntıların neler?*

    Paylaşmaktan mutlu olacağın ilginç bir bilgi?

    | 03

    Talep edilen koşullar nedir?*

    Ne zaman başlayabilirsin?*

    Neden birlikte çalışmalıyız?

    Fotoğraflı özgeçmiş:


    Hizmetler

    Strateji

    Markanıza uygun strateji ve içerikleri geliştiriyoruz.

    • Strateji geliştirme
    • İçerik geliştirme
    • Danışmanlık
    • Raporlama

    Sosyal Medya

    360 derece topluluk yönetimi yapıyoruz.

    • Strateji geliştirme
    • Topluluk yönetimi
    • İçerik yönetimi
    • Kampanya yönetimi
    • Medya planlama
    • Raporlama

    Web Tasarım

    Kullanıcı dostu responsive siteler tasarlıyoruz.

    • Kurumsal web sitesi
    • E-ticaret
    • Micro site
    • Özel çözümler

    Film İletişimi

    Filminizin dijital iletişim ihtiyaçlarını yönetiyoruz.

    • Afiş, görsel tasarım
    • Topluluk yönetimi
    • İçerik geliştirme
    • Medya planlama
    • Dijital medya satın alma
    • Raporlama

    Motion Design

    Birlikte hayal edip, fikirlerinizi hareketlendiriyoruz.

    • İçerik tasarım
    • Prodüksiyon
    • Video kurgu
    • Banner tasarım

    Medya Planlama

    Ölçülebilir dijital görünürlük kazandırıyoruz.

    • Strateji & medya planlama
    • Sosyal medya reklam yönetimi
    • Medya satın alma & yönetim
    • Adwords reklam yönetimi

    Marka Kimliği

    Ruhuna uygun, marka kimliğinizi oluşturuyoruz.

    • Kurumsal kimlik
    • Logo tasarım
    • İçerik tasarım
    • Strateji geliştirme

    Monetize

    İçeriklerinizi ve dijital haklarını yönetiyoruz.

    • Youtube kanal yönetimi
    • Facebook sayfa yönetimi

    Hakkımızda

    Elmalma Marka İletişim; fayda odaklı 360 derece dijital iletişim çözümleri üreten marka iletişim ajansıdır.
    Elmalma bilgiyi yaratıcılıkla birleştirerek, geleneksel pazarlama anlayışlarını, inovasyon inancıyla yeni nesil mecralara entegre ediyor.
    Dijital iletişim konusunda uzmanlaşmış, multidisipliner bir ekip; 15 yılı aşkın süredir, ölçülebilir, sonuç odaklı, yenilikçi çözümler sağlıyor.

    Elma (*alma)yasak meyve olarak bilinse de, inanışların çoğunda temsil ettiği şey bilgidir.

    Marka Psikoloğu nedir?

     

    Elmalma olarak; markaları dinliyor, ruhuna uygun dijital bedenler üretiyoruz.

     

    Marka psikoloğunuz burada… Lütfen kendinizi rahat hissedin.

    Hizmetlerİletişim