Neler Yapıyoruz?

Multi-disipliner yaklaşımlarla 360 derece iletişim çözümleri sağlayarak sınırları kaldırıyoruz.

Topluluk Yönetimi

Belirlenen stratejiler doğrultusunda, marka ve doğru hedef kitlenin buluşması sağlanacak şekilde sosyal medya hesapları yönetilir. Geliştirilen kampanya ve stratejilerle markanın kendi mecraları ve sadık takipçileri oluşturulur.

Dijital İtibar Yönetimi

Ölçümlenebilirlik esaslı, topluluk yönetimi, online medya takibi, içerik geliştirme, bilişim hukuku, hesap onaylatma, Youtube optimizasyonu, dijital telif yönetimi, dijital pr gibi bir çok farklı uzmanlık tecrübelerimizle en uygun çözümler sağlanır.

Dijital PR

Ölçümlenebilirlik esaslı, sosyal medya, arama motoru, blog, forum ve haber siteleri gibi çevrimiçi platformlar kullanılarak markanın tanıtım çözümleri sağlanır.

Web Tasarım

Markanın ihtiyaçlarına yönelik en uygun ve son teknolojik çözümler kullanılarak, yaratıcı konseptlerle dijital dünyadaki duruşunuzu yansıtan, kullanıcı dostu web tasarım ve yazılım çözümleri üretilir.

Medya Planlama


Markanın ihtiyacına yönelik stratejiler belirlenerek Facebook, Twitter, Google gibi çözüm ortaklarımız ve diğer yayıncılarla gerçekleştirilen iş birliktelikleriyle medya planlama ve yönetim çözümleri sağlanır.


İçerik Geliştirme


Sadık takipçi kitlesi için içeriklerin tasarlanması ve belirli bir strateji dahilinde içerikler oluşturulur.


Prodüksiyon

Markanın ihtiyacına yönelik viral içerik odaklı, fikir üretimi ve prodüksiyon aşamalarıyla ilgili çözümler sağlanır.

Online Mağaza

Belirlenen strateji ve hedef kitle analizleri doğrultusunda, ihtiyaca yönelik en uygun ve son teknolojik çözümler kullanılarak, yaratıcı konseptlerle mağaza tasarım ve altyapısı oluşturulur.

Dijital & Mobil App

Markanın ihtiyacına yönelik en uygun ve son teknolojik çözümler kullanılarak, iOS, Android, Windows ve web tabanlı uygulamaların tasarım ve altyapısı hazırlanır.

Online Medya Takip

İnternet ve sosyal medyadaki algılanışı ölçmek için marka ve belirlenen anahtar kelimelerle ilgili paylaşımlar takip edilir. Haftalık ve aylık analizlerle raporlar hazırlanır.

Baskı

Markanın ihtiyacına yönelik 360 derece iletişim çözümü sağlamak adına gerektiği durumlarda kurumsal kimlik, film afişi, katalog vb konularda baskıda kullanılmak amacıyla tasarım çözümleri sağlanır.

Danışmanlık

İnternet, sosyal medya ve mobil platformlarda marka ruhunu yansıtacak konseptler ve özgün fikirlerle, hedef kitle ve marka analizleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik en uygun çözümler sağlanır.