Elmalma Marka İletişim

Marka psikoloğu Elmalma; uluslararası ve yerel markalarla birlikte dijital dünyanın sınırlarını genişleten dijital marka iletişim ajansıdır.

İletişim

Neden marka psikoloğu?

Neden elmalma?

Elma, Adem ve Havva’nın cennetten kovulmasına sebep olan meyve olarak bilinse de, aslında temsil ettiği şey bilgidir. Havva, Tanrı’nın onayı olmadan yasak meyveyi yiyerek bilginin sahibi olmuş ve bunun sonucunda da cennetten kovulmuştur. Elmalma bu bilgiyi yaratıcılıkla birleştiriyor, geçmişin tecrübesini geleceğin fırsat ve imkânlarıyla besleyerek bugünü daha iyi sonuçlarla yaratıyor.

Multi-disipliner ve farklı geçmişlerden gelen bir ekip, reklamveren ve markalarına daha iyi hizmet verebilmek için çizgi üstü ve altı reklam anlayışı sınırlarını kaldırıyor. Elmalma, uluslararası ve yerel markalara dijital dünyanın sihirli kapısını açarak, pazarlama odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyor.

Kurulduğu günden itibaren birçok ilke imza atan Elmalma, gerçekleştirdiği her çalışmada dijital dünyanın sınırlarını genişletmeyi hedefledi.

Marka Psikoloğu nedir?

Elmalma olarak; markaların da ruhu olduğuna inanıyor ve onlara da kendilerini anlatma fırsatı verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Markanızı dinleyerek, markanızın ruhuna uygun bedenler üretiyoruz. Marka psikoloğunuz burada… Lütfen kendinizi rahat hissedin.

*Marka psikoloğu tanımı ilk olarak Elmalma tarafından kullanılmıştır.

S.S.S.

Öyle markalar gördük içlerinde ruh yok, nice ruhlar gördük üstlerinde bir markası yok. Dinleyelim çözelim dedik bu durumu…

Hayır, yanlış adres. Elmalma Marka İletişim, markaları uzun uzun dinleyip değerlendirmeler yaptığı için nam-ı diğer Marka Psikoloğu olarak bilinmektedir.

Evet. Platformların belirledikleri kriterler doğrultusunda sanat, spor, siyaset, medya vb alanlarında tanınmış kişilerin hesap onay yönetim süreçlerini İtibar Yönetimi çalışması kapsamında tamamlayabiliyoruz.

Tabii ki, tanıyoruz. Çokta severiz. Kültür-sanatla ilgileniyorsan eminiz sen de tanıyorsundur 🙂

Olmaz olur mu? Binlerce ajans varken neden buradasın sanıyorsun?

Evet. Sinefabrika, Komedi Kanalı, Gizli Kitaplık, Bilsen İyi Olur vb tüm markalarımızla reklam iş birlikteliklerimiz düzenli olarak devam ediyor.

Bazı Referanslar